AX97-30681
Triad Magnetics
Prodotto No:
AX97-30681
Produttore:
Triad Magnetics
Pacchetto:
SMD
Descrizione:
FIXED IND 680UH 400MA 2.2OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.232" (5.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.2Ohm Max
Inductance 680 µH