Panasonic Electric Works
Prodotto No:
AXK520147YG
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.425
$1.425
10
$1.24165
$12.4165
25
$1.18902
$29.7255
50
$1.16242
$58.121
100
$1.1096
$110.96
250
$1.00396
$250.99
500
$0.924692
$462.346
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.085" (2.16mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P5K |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Connector Type | Socket, Center Strip Contacts |
| Features | - |
| Mated Stacking Heights | 3mm, 3.5mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | AXK520147 |