AXM-18RED
E-Z-Hook
Prodotto No:
AXM-18RED
Produttore:
E-Z-Hook
Descrizione:
MICRO HOOK TO TIP PLUG 18"
Guida per l'utente
1st Connector Micro Hook
Configuration Grabber, Hook to Pin Tip
2nd Connector Tip Plug
Voltage - Rated -
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series E-Z-MICRO-HOOK™ XM
Contents 1 Lead, Red
Mfr E-Z-Hook
Temperature Range -
Material - Insulation Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length 18.0" (457.20mm)