Casa / Film Capacitors / B32654A3335J000
minImg
B32654A3335J000
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B32654A3335J000
Descrizione:
CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
In magazzino : 535
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
Height - Seated (Max) 0.965" (24.50mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 1.083" (27.50mm)
Termination PC Pins
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series B3265* - MKP General Purpose
Voltage Rating - DC 250V
Package / Case Radial
Voltage Rating - AC 160V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Capacitance 3.3 µF