Casa / SAW Filters / B39122B1677B510
minImg
B39122B1677B510
Qualcomm (RF front-end (RFFE) filters)
Prodotto No:
B39122B1677B510
Descrizione:
FILTER SAW 1.21GHZ 8SMD
Guida per l'utente
Insertion Loss 4.2dB
Applications General Purpose
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height (Max) 0.048" (1.22mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Frequency - Center 1.21GHz
Series B1677
Package / Case 8-SMD, No Lead
Bandwidth 77MHz