Casa / SAW Filters / B39389K9650M100
minImg
B39389K9650M100
Qualcomm (RF front-end (RFFE) filters)
Prodotto No:
B39389K9650M100
Descrizione:
FILTER SAW 38.9MHZ 5SIP
Guida per l'utente
Frequency - Center 38.9MHz
Insertion Loss 13.9dB
Series -
Applications TV
Package / Case 5-SIP
Bandwidth -
Mfr Qualcomm (RF front-end (RFFE) filters)
Package Bag
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.681" L x 0.154" W (17.30mm x 3.90mm)
Height (Max) 0.343" (8.70mm)