B43044A5127M
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B43044A5127M
Descrizione:
CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 450 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Ratings -
Series B43044
Package / Case Radial, Can
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Capacitance 120 µF