B43584A0227M000
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B43584A0227M000
Descrizione:
CAP ALUM 220UF 20% 400V SCREW
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 400 V
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Size / Dimension -
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Ratings -
Series B43584
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Capacitance 220 µF