B43888A9475M000
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B43888A9475M000
Descrizione:
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 400 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Capacitance 4.7 µF