Casa / NTC Thermistors / B57869S0302F140
minImg
B57869S0302F140
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B57869S0302F140
Descrizione:
THERMISTOR NTC 3KOHM 3988K BEAD
In magazzino : 790
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±0.2%
B25/100 3988K
B Value Tolerance -
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 1.71" (43.50mm)
Series -
Resistance in Ohms @ 25°C 3k
Package / Case Bead
Power - Max 60 mW