B68450A30X350M3
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B68450A30X350M3
Descrizione:
RF EMI FERRITE CORE
Guida per l'utente
Operating Temperature 120°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Material -
Thickness - Overall 0.008" (0.20mm)
Product Status Obsolete
Series -
Type Flexible Ferrite Sheet
Length 0.197" (5.00mm)
Shelf Life Start -
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Shelf Life -
Package Bulk
Width 1.181" (30.00mm)