EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B72214R2301K101
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
VARISTOR 470V 6KA DISC 17MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.577
$1.577
10
$1.4117
$14.117
25
$1.34026
$33.5065
100
$1.100955
$110.0955
250
$1.029192
$257.298
500
$0.909511
$454.7555
1000
$0.718038
$718.038
2500
$0.670168
$1675.42
5000
$0.636662
$3183.31
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 423 V |
| Capacitance @ Frequency | 400 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 470 V |
| Varistor Voltage (Max) | 517 V |
| Series | ThermoFuse™, NT |
| Energy | 125J |
| Package / Case | Disc 17mm |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Maximum AC Volts | 300 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 385 V |
| Current - Surge | 6 kA |
| Base Product Number | B72214R |