Casa / Varistors, MOVs / B72220Q0421K101
minImg
B72220Q0421K101
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B72220Q0421K101
Descrizione:
VARISTOR 680V 15KA DISC 20MM
In magazzino : 560
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -45°C ~ 105°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 612 V
Capacitance @ Frequency 710 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 680 V
Varistor Voltage (Max) 748 V
Series StandarD
Energy 340J
Package / Case Disc 20mm
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 420 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 560 V