Casa / Varistors, MOVs / B72250L0231K102
minImg
B72250L0231K102
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B72250L0231K102
Descrizione:
VARISTOR 360V 75KA DISC 57MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Varistor Voltage (Min) 324 V
Capacitance @ Frequency 6000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 360 V
Varistor Voltage (Max) 396 V
Series HighE, LS50
Energy 730J
Package / Case Disc 57mm
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 230 V
Package Bulk
Maximum DC Volts 300 V