Casa / Varistors, MOVs / B72250L0441K102
minImg
B72250L0441K102
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B72250L0441K102
Descrizione:
VARISTOR 715V 75KA DISC 57MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 643.5 V
Capacitance @ Frequency 3000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 715 V
Varistor Voltage (Max) 786.5 V
Series HighE, LS50
Energy 1580J
Package / Case Disc 57mm
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 440 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 585 V