Casa / Varistors, MOVs / B72520V0500K062
minImg
B72520V0500K062
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B72520V0500K062
Descrizione:
VARISTOR 82V 100A 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Varistor Voltage (Min) 73.8 V
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 82 V
Varistor Voltage (Max) 90.2 V
Series -
Energy 0.6J
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 50 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 65 V
Current - Surge 100 A