Casa / Varistors, MOVs / B72530T6170K062
minImg
B72530T6170K062
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B72530T6170K062
Descrizione:
EIA1210, 24VDC, HIGH SURGE 2000A
In magazzino : 24681
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 26.73 V
Capacitance @ Frequency 8000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 29.7 V
Varistor Voltage (Max) 32.67 V
Series High Surge
Energy 4J
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 17 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 24 V