Casa / Varistors, MOVs / B72580V0600S162
minImg
B72580V0600S162
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B72580V0600S162
Descrizione:
VARISTOR 100V 400A 1812
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Capacitance @ Frequency 400 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 100 V
Varistor Voltage (Max) 119 V
Series -
Energy 2.2J
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 60 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 85 V
Current - Surge 400 A