Casa / Varistors, MOVs / B72650M0250K072
minImg
B72650M0250K072
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B72650M0250K072
Descrizione:
VARISTOR 39V 100A 2SMD JLEAD
In magazzino : 9567
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 35.1 V
Capacitance @ Frequency 850 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 39 V
Varistor Voltage (Max) 42.9 V
Series Standard
Energy 0.7J
Package / Case 3225 (8063 Metric)
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 25 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 31 V
Current - Surge 100 A