Casa / Varistors, MOVs / B72660M0950S172
minImg
B72660M0950S172
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B72660M0950S172
Descrizione:
VARISTOR 150V 1.2KA 4032
In magazzino : 739
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Capacitance @ Frequency 260 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series Standard
Energy 7.6J
Package / Case 4032 (10080 Metric)
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 95 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 125 V