Casa / Fixed Inductors / B82134A5701M000
minImg
B82134A5701M000
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82134A5701M000
Descrizione:
FIXED IND 60UH 700MA 770 MOHM TH
In magazzino : 53
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.295" Dia x 1.181" L (7.50mm x 30.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 770mOhm
Inductance 60 µH
Series B82134
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 34MHz