Casa / Fixed Inductors / B82145A1106J000
minImg
B82145A1106J000
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82145A1106J000
Descrizione:
FIXED IND 10MH 110MA 35 OHM TH
In magazzino : 1347
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 50 @ 79.6kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 110 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.472" L (6.50mm x 12.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 35Ohm Max
Inductance 10 mH
Series HLBC
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 350kHz