Casa / Fixed Inductors / B82422A1132J100
minImg
B82422A1132J100
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82422A1132J100
Pacchetto:
1210 (3225 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 1.3UH SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±5%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) -
Inductance 1.3 µH