Casa / Fixed Inductors / B82422A1472K100
minImg
B82422A1472K100
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82422A1472K100
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 150MA 2.2OHM SMD
In magazzino : 39152
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 27 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 150 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 2.2Ohm Max
Inductance 4.7 µH
Series SIMID
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Frequency - Self Resonant 110MHz