Casa / Fixed Inductors / B82422A3150J100
minImg
B82422A3150J100
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82422A3150J100
Descrizione:
FIXED IND 15NH 640MA 120MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 MHz
Q @ Freq 27 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 640 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 15 nH
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Frequency - Self Resonant 3GHz