Casa / Fixed Inductors / B82432C1683K000
minImg
B82432C1683K000
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82432C1683K000
Descrizione:
FIXED IND 68UH 190MA 2.8 OHM SMD
In magazzino : 4229
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 190 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 2.8Ohm Max
Inductance 68 µH
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Frequency - Self Resonant 10MHz