Casa / Fixed Inductors / B82432T1333K000
minImg
B82432T1333K000
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82432T1333K000
Descrizione:
FIXED IND 33UH 400MA 1.2 OHM SMD
In magazzino : 5033
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.2Ohm Max
Inductance 33 µH
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Frequency - Self Resonant 13MHz