Casa / Fixed Inductors / B82464D6123M000
minImg
B82464D6123M000
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82464D6123M000
Descrizione:
DUAL INDUCTOR 10X10, 12 UH
In magazzino : 594
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 5.65A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.248" (6.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.31 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 73mOhm Max
Inductance 12 µH