Casa / Fixed Inductors / B82464G4153M000
minImg
B82464G4153M000
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82464G4153M000
Descrizione:
FIXED IND 15UH 2.75A 40 MOHM SMD
In magazzino : 34046
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 3.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.75 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 40mOhm Max
Inductance 15 µH
Series B82464G4
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 15MHz