B82469G1332M
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82469G1332M
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 1.3A 85 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.15A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 85mOhm
Inductance 3.3 µH