B82472D6223M000
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82472D6223M000
Descrizione:
FIXED IND 22UH 1.65A 193 MOHM
In magazzino : 8248
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DC Resistance (DCR) - Parallel 96.5mOhm Max
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±20%
Current Saturation - Series 1.275 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Product Status Active
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 386mOhm Max
Inductance - Connected In Series 88 µH
Ratings AEC-Q200
Series B82472D6
Current Saturation - Parallel 2.55 A
Package / Case Nonstandard
Current Rating - Series 1.65 A
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Height 0.189" (4.80mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 22 µH