Casa / Fixed Inductors / B82472P6473M000
minImg
B82472P6473M000
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82472P6473M000
Descrizione:
FIXED IND 47UH 1A 200 MOHM SMD
In magazzino : 9335
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 900mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Inductance 47 µH