Casa / Fixed Inductors / B82473M1223K000
minImg
B82473M1223K000
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82473M1223K000
Descrizione:
FIXED IND 22UH 1.5A 110 MOHM SMD
In magazzino : 1000
Guida per l'utente
Operating Temperature -50°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 1.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.327" L x 0.287" W (8.30mm x 7.30mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Inductance 22 µH