EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82476B1682M100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 6.8UH 4.8A 21 MOHM SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.6435
$1.6435
10
$1.5219
$15.219
25
$1.40486
$35.1215
50
$1.17059
$58.5295
100
$1.100385
$110.0385
250
$0.983288
$245.822
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Current - Saturation (Isat) | 4.6A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.200" (5.08mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 4.8 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 21mOhm Max |
| Inductance | 6.8 µH |
| Series | B82476B1 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |