Casa / Fixed Inductors / B82498F3121G000
minImg
B82498F3121G000
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82498F3121G000
Pacchetto:
0805 (2012 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 120NH 440MA 310MOHM SM
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 3000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 150 MHz
Q @ Freq 50 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 440 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 310mOhm Max
Inductance 120 nH
Series SIMID
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 1.25GHz