Casa / Fixed Inductors / B82559A5103A033
minImg
B82559A5103A033
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82559A5103A033
Descrizione:
ERU33 PTH FLAT WIRE INDUCTOR 10.
In magazzino : 77
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 36A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.606" (15.40mm)
Tolerance ±12%
Current Rating (Amps) 46 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.299" L x 1.154" W (33.00mm x 29.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.2mOhm
Inductance 10 µH