B82720S2601N040
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82720S2601N040
Descrizione:
CMC 4.4MH 600MA 2LN SMD
In magazzino : 2072
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 400mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.571" L x 0.524" W (14.50mm x 13.30mm)
Height (Max) 0.421" (10.70mm)
Product Status Active
Ratings -
Series B82720
Voltage Rating - DC -
Package / Case Horizontal, 8 Gull Wing
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 600mA
Voltage Rating - AC 250V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Features -
Filter Type Power Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 4.4 mH @ 10 kHz