B82731M2501A030
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82731M2501A030
Descrizione:
CMC 47MH 500MA 2LN TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 2Ohm (Typ)
Approval Agency ENEC, UR, VDE
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.827" L x 0.591" W (21.00mm x 15.00mm)
Height (Max) 0.807" (20.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series B82731
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 500mA
Voltage Rating - AC 250V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 47 mH @ 10 kHz