B82733V2701B001
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82733V2701B001
Descrizione:
CMC 100MH 700MA 2LN TH
In magazzino : 3213
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.81Ohm (Typ)
Approval Agency ENEC, UR, VDE
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.142" L x 0.610" W (29.00mm x 15.50mm)
Height (Max) 1.063" (27.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series B82733
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 700mA
Voltage Rating - AC 300V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 100 mH @ 10 kHz