EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82747S4423N020
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CMC 1.5MH 42A 3LN TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$25.2795
$25.2795
16
$24.404911
$390.478576
32
$23.18475
$741.912
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 2.6mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.677" Dia (68.00mm) |
| Height (Max) | 1.299" (33.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | B82747 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial - 6 Leads |
| Number of Lines | 3 |
| Current Rating (Max) | 42A |
| Voltage Rating - AC | 440/250V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 1.5 mH @ 10 kHz |