B82789C0223H002
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82789C0223H002
Descrizione:
CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
In magazzino : 24276
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR) (Max) 580mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.126" W (5.20mm x 3.20mm)
Height (Max) 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series B82789
Voltage Rating - DC 80V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 250mA
Voltage Rating - AC 42V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Features -
Filter Type Signal Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 22 µH @ 100 kHz