B82789S223N1
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82789S223N1
Descrizione:
CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 580mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.126" W (5.20mm x 3.20mm)
Height (Max) 0.118" (3.00mm)
Series B82789
Voltage Rating - DC 80V
Package / Case Horizontal, 4 L-Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 250mA
Voltage Rating - AC 42V
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 22 µH @ 100 kHz