B84142C0250S081
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B84142C0250S081
Descrizione:
LINE FILTER 1.5KVDC 250A CHASSIS
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications Converter
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Post
Approval Agency cUL, cUR, UL,UR
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series B84142C
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type DC
Package Bulk
Voltage - Rated AC -
Current 250 A
Voltage - Rated DC 1500V (1.5kV)