B84143A0020A166
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B84143A0020A166
Descrizione:
LINE FILTER 20A CHASSIS MOUNT
In magazzino : 53
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Quick Connect, Threaded Post (M5)
Approval Agency cUR, ENEC, UR
Inductance -
Series B84143A
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Bulk
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 520 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 300 V
Voltage - Rated AC -
Current 20 A