B84143V0010R230
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B84143V0010R230
Descrizione:
LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency cURus
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series B84143V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC 690V, 400V
Current 10 A