B84312F100B3
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B84312F100B3
Descrizione:
LINE FILTER 100VDC/VAC 1A PNL MT
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Applications General Purpose
Configuration Three Stage
Frequency - Operating -
Termination Style Quick Connect
Approval Agency -
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Inductance -
Series B84312
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Single Phase
Package Bulk
Voltage - Rated AC 100V
Current 1 A
Voltage - Rated DC 100V