BACC45FT18-31S10
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC45FT18-31S10
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.902" (22.91mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 18-31
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C