BACC45FT18A31P9
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC45FT18A31P9
Descrizione:
CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.902" (22.91mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 18-31
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Features Cable Clamp, Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C