BACC45FT20-25S9
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC45FT20-25S9
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 25POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 1.033" (26.24mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-25
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Features Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C