BACC45FT22-32S10
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC45FT22-32S10
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 1.152" (29.26mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 22-32
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C